Kristallmarjad – kõrvamarjade taassünd

27. oktoobril jätkavad Tanel Veenre loodud kõrvamarjad oma edulugu tulles välja uue ehteseeriga KRISTALLMARJAD/GEMBERRIES. 
Värvikad Kristallmarjad on julged, aastalõpuselt pidulikud ja ehtekividega vääristatud. Spetsiaalselt Kristallmarjade kollektsiooni tarbeks lihvitud poolvääriskivist tilgad loovad justkui silla marjade ja kristalli vahel, tekitades illusiooni ühtesulamisest.
Need on ehted julgele naisele, kes ei pelga kontraste – Kristallmarjades kohtuvad puit ja kivi, pehme ja kõva, orgaaniline ja mineraalne, kaduv ja jääv. Justkui dramaatiline muinasjutt, mille tegelase saab kandja iseendaga sobitudes valida. Kristallmarjade seeria on limiteeritud ja iga ehet on vaid kuni 10 paari.


Alati uuendusmeelne ja põnevaid lahendusi pakkuv Tanel Veenre on kollektsiooni luues soovinud lähtuda kandja eripärast ja unikaalsusest luues Kristallmarjade kividele 3 eri pikkust. 

Kõik kristallmarjad Tanel Veenre stuudios valmistatakse käsitööna. Pühendumusega jälgib autor alati iga detaili täislikku oma kohale paigutumist. Andes nii igale ehtele oma unikaalse lihvi.
Modell: Isabel (EMA)
Soeng ja jumestus: Paul Holmberg
Fotod: Tanel Veenre