Pildigalerii: päev täis pildistamist imelise Liisaga

Nagu ikka – kevad hellitab helgete pastellidega! Selle ilu eelaimdusees transformeerus Taneli ja Aldo kodu valgusküllaseks fotostuudioks, mille valitsejannaks oli palutud imetabane muusa Liisa Eesti Modelliagentuurist. Kaamerasilmaks oli sel korral Tanel ise ning ilutegijaks hea sõber Reet Härmat..

Tanel kirjeldab päeva: “Nagu kõik vist juba teavad siis mind inspireerivad nö vanaaegsetelt maalidelt vastu vaatavad ebamaised iluideaalid ning Liisa on just selline! Kümblesime koos selles lõikavalt helges kevadvalguses, täiesti imetabane päev oli. Pildistasin kokku ca 2500 kaadrit – ja nagu ikka tõeliselt inspireeriva töö puhul siis lõpetades oli tunne, et nüüd võiks veel maratoni otsa joosta ;)”

Kaftani stiilis kleidid on valmistatud 100% siidist, prinditud Inglismaal ning on nüüd saadaval mõnusates kevadtoonides. Kangad on disaininud Tanel Veenre ise, mis mängivad ümber brändi oluliste sümbolite – skarabeused, merihobused, kiilid ja liblikad. Lõiked on lihtsad ja kerged, et anda kangale õhuline tunne ja maksimaalne mugavus kandjale.

Lisaks sai jäädvustatud ka Embassy of Fashion disainerite kevadsuvist loomingut, nagu Aldo Järvsoo pruutkleidid ja need võimsate varrukatega siidist rüüd. Kõrva ja kaela said uued Hippo-d ja Scarab-id, mis peatselt tulekul.

Proovisime Liisale ka meie poppe charm ripatseid, poleeritud hõbe lausa ärkas ellu ses kevadvalguses.

Aldo pruutkleitide juurde sobisid täiuslikult meie värsked Fruits of Snow kõrvaehted.

Fotod Tanel Veenre
Muusa Liisa Kesamaa (EMA)
MUAH Reet Härmat
Ehtepiltide riided Aldo Järvsoo